E-ekstre

Money Bonus’unuz için e-ekstre talebi vererek, doğayı korumamıza yardımcı olabilirsiniz

E-posta ekstre talebinizi BonusFlaş, SMS, 444 0 333 Alo Garanti, Garanti İnternet ve Garanti şubelerinden yapabilirsiniz.

Nasıl Başvurulur?

E-posta ekstre talebinizi SMS, 444 0 333 Alo Garanti, Garanti İnternet Şubesi ve Garanti şubelerinden yapabilirsiniz.

Garanti İnternet'ten başvuru

İnternet şubesindeki "Kartlar" adımından e-ekstre tanımı yapmak istediğiniz kartınızı işaretleyip sayfanın alt kısmında bulunan "E-ekstre tanımlama" adımını seçiniz.

Eğer sistemimizde kayıtlı e-posta adresiniz yoksa öncelikle "Ana Sayfa" adımı altındaki "Tanımlamalar " ve daha sonra "Bilgi Güncelleme" adımından e-posta adresinizi tanımlamanız gerekmektedir.

Eğer sistemimizde kayıtlı e-posta adresiniz yoksa öncelikle "Ana Sayfa" adımı altındaki "Tanımlamalar "ve daha sonra "Bilgi Güncelleme" adımından e-posta adresinizi tanımlamanız gerekmektedir.

BonusFlaş

BonusFlaş uygulamanızda "Daha Fazlası" bölümünde "Ayarlar" adımını tıkladıktan sonra tanımlama yapacağınız kart için "E-ekstre Tanımlama/Güncelleme" bölümünden e-ekstre tanımlamanızı yapabilirsiniz.

Kampanya Kuralları

SMS ile başvuru

*Tüm asıl ve ek kartlarınızın ekstrelerini e-mail ekstre ile almak için KABUL yazıp e-mail adresinizi ve doğum yılınızı 3340'a göndererek (Ör: KABUL aaa@bbb.com 1970) başvuru yapabilirsiniz.

* Sadece asıl kartlarınızın ekstrelerini e-mail ekstre ile almak için ASIL yazıp email adresinizi ve doğum yılınızı 3340'a göndererek (Ör: ASIL aaa@bbb.com 1970) başvuru yapabilirsiniz.

  • Başvurunun onaylanmasından sonra ekstre sadece e-posta ile gönderilir.
  • Ek kartlar için e-ekstre ayrıca talep edilebilir.